Inzerce 

Cílená a profesionální inzerce je tou nejdůležitější věcí při prodeji Vaší nemovitosti. Mnoho prodávajících, bohužel i realitních kanceláři si tuto základní podmínku neuvědomuje a tak se zbytečně protahuje prodej Vaší nemovitosti tomu správnému klientovi za odpovídající cenu.

Pracuji jinak- profesionál v tom, co dělám, tak aby moji klienti byli spokojeni a pravidelně se k mně vraceli, případně doporučili svým přátelům, obchodním partnerům nebo třeba v rodině.

Vaší nemovitost inzeruji na všech nejnavštěvovanějších nemovitostních serverech v ČR. Máte tak jistotu, že Vaší nemovitost vidí většina poptávajících. Provádím pravidelné TOPování (zviditelňování) nabízených nemovitostí. Oproti ostatním renomovaným kancelářím provádím TOPování 2x až 3x častěji a tudíž je Vaše nemovitost stále na očích. Tímto máme zaručeno, že je o Vaší nemovitost zájem ze strany zájemců a standardně tak prodávám většinu nemovitostí do 1 měsíce.

Vaši nemovitost upravím (tzv. Home Staging), profesionálně nafotím, následně graficky zpracuji a připravím cílený inzerát, tak aby poptávajícího na první pohled upoutal, že je tak trochu jiný než ostatní - je opravdu cílený.

Přehled základních serverů, kde najdete moje nemovitosti:

Sreality

MM Reality

Západočeské reality

Annonce

Bazoš

...

...

...

a další.

V případě jakékoliv otázky mi prosím napište, rád Vám odpovím.

nebo volejte 727 975 507